ФК «Калуш» – «Покуття» (Коломия) – 1:1

Минулої неділі відбувся 10 тур чемпіонату Івано-Франківської області з футболу. Футбольний клуб «Калуш» на стадіоні “Хімік” приймав коломийське «Покуття»

Господарі поля пропустили вже в дебюті зустрічі, прогавивши забіг нападника гостей Олександра Савчука, який свій момент реалізував бездоганно. ФК «Калуш» статус-кво відновив в середині другого тайму. На 61 хвилині калушани заробили штрафний удар. Павло Луцький майстерно виконав верхову подачу в карний майданчик, де найспритнішим виявився Мар’ян Олексин, головою переправивши м’яч в ворота коломиян. В підсумку – 1:1. Безпрограшна серія ФК «Калуш» в чемпіонаті області досягла позначки – три матчі поспіль.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Покуття» (Коломия) – 1:1 (0:1)

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу. 10 тур.