ФК «Калуш» – «Ніка-Вовчинець» (Ів-Франківськ) – 1:6

Сьогодні, на стадіоні “Хімік” відбувся матч 2-го туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу

В першому домашньому матчі, після повернення на обласний рівень ФК «Калуш» зустрічався «Нікою-Вовчинець», з Івано-Франківська. Гості, як і калушани виступають власними молодими вихованцями. Хоча сьогоднішній наш опонент, вже мав досвід виступів на цьому рівні.

З перших хвилин, як і личить господарям, калушани впевнено пішли вперед, закривши франківчан на власній половині поля. Але швидко за це поплатились. Гості в першій же своїй контратаці, на 8-й хвилині відкрили рахунок в матчі. ФК «Калуш» не знітився і далі почав робити спроби штурмувати ворота гостей… але знову припустився помилки. Ще один контрвипад гостей у матчі теж став результативним. До кінця першого тайму, команди обмінялись голами. В складі калушан відзначився Андрій Шуст.

Нажаль цей гол у матчі, для ФК «Калуш» був останнім. В другому таймі гості ще три тричі “розписались” у воротах Халуса і фінальний свисток зафіксував рахунок 1:6, на користь івано-франківців.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Ніка-Вовчинець» (Івано-Франківськ) – 1:6 (1:3)

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу. 2 тур.

29 серпня 2021 р. – 17.00,  Стадіон “Хімік” (Калуш), +19°С, 200 глядачів

Делегат ІФАФ і спостерігач арбітражу: Герега Володимир (Івано-Франківськ)

Арбітр: Романюк Анастасія (Івано-Франківськ)

Асистенти: Морозюк Богдан (Івано-Франківськ) і Дідушицький Ігор (Івано-Франківськ)

ФК «Калуш»: Халус Петро (Ланевський Володимр, 83), Грицюк Андрій (Шиян Дмитро, 62), Гладенький Віталій (К) (Саків Олександр, 23), Луцький Любомир, Николяк Роман, Бугрій Василь (Савчин Давид, 83), Луцький Павло, Шуст Андрій (Павлів Максим, 83), Корвацький Сергій, Лесів Андрій (Яцук Богдан, 55), Олексин Мар’ян

«Ніка-Вовчинець»: Барабанов Володимир, Ходак Віталій, Нагірний Назарій, Секрета Євген, Конрад Владислав, Бичків Олександр, Андрусяк Максим (Іванюк Дмитро, 60), Морис Станіслав (Попівняк Марк, 56), Стаднік Максим, Боднарук Андрій (Тимченко Олександр, 69), Лазар Мирослав (Пащак Олександр-Іван, 83)

Голи:  Шуст Андрій (44) – Морис Станіслав (8, 31), Стаднік Максим (42), Нагірний Назарій (55), Бичків Олександр (68), Конрад Владислав (79)

Попередження: Ходак Віталій (29)