ФК «Калуш» – «Бескид» (Надвірна) – 1:2

Сьогодні відбулися матчі шостого туру чемпіонату Івано-Франківської області з футболу. В гості до калушан завітав надвірнянський «Бескид»

В цьому матчі вболівальники розраховували на здобуті очки нашої команди, бо «Бескид» теж невиразно розпочав цьогорічний чемпіонат.

Але знову ми перші пропустили, причому знову з кутового. Олег Куртяник не зустрів опору в чужому карному майданчику і спокійно переправив м’яч у сітку воріт Ланевського. На 33-й хвилині, той же Куртяник зробив рахунок 0:2, якимось дивом влучивши у ствір воріт.

В другому таймі калушани, завдяки Мар’яну Олексину відквитали один гол, але для здобуття очок цього не вистачило, хоча шанси відігратися у господарів були. В підсумку 1:2, поразка ФК «Калуш»

ФК «Калуш» (Калуш) – «Бескид» (Надвірна) – 1:2 (0:2)

Чемпіонат Івано-Франківської області з футболу. 6 тур.