Чемпіонат області серед ветеранів

Ветерани «Прикарпаття» – чемпіони області

Минулої п’ятниці фінішував чемпіонат Івано-Франківської області серед ветеранів (вік учасників – 40 років і старші). В цьому році турнір отримав своєрідне нове дихання, адже вперше в змаганнях, які у попередні роки проводились нерегулярно й зі значними перервами, взяли участь одразу одинадцять (!) команд.

У фіналі, який пройшов на Центральному стадіоні «Рух» в обласному центрі, зустрілись «Прикарпаття» і «Карпати» з Брошнів-Осади. А передували фінальному поєдинку матчі 1/2 фіналу, в яких івано-франківці двічі (2:1 і 3:2) обіграли «Олімпію» з села Камінна що на Надвірнянщині, а брошнівчани, теж за сумою двох ігор, взяли гору над збірною ветеранів Богородчанського району (4:1 і 0:2).

 

 
Чемпіонат Івано-Франківської області серед ветеранів (1975 р. н. і старші). Фінал
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 3:2 2:0)
11 вересня 2015 року, 18.00 – м. Івано-Франківськ, ЦМС «Рух», +14°С, 300 глядачів
Арбітр: Музика Олег (м. Рогатин), асистенти арбітра: Острижнюк Мирослав і Шуляр Едуард, 4-й арбітр: Карнаух Віталій (всі – м. Івано-Франківськ)
«Прикарпаття»: Рипан Олег, Русанівський Роман, Тофан Василь, Зуєнко Микола, Романчук Андрій (К), Юрченко Микола, Ковалюк Володимир, Ступар Володимир, Ковальчук Тарас, Редушко Анатолій, Русак Петро
На заміну виходили: Кулішов Володимир, Шулятицький Юрій, Руденський Олег, Павлюк Іван, Василів Зіновій, Попадинець Руслан, Чуйко Володимир, Мельничук Ігор, Мельник Петро
«Карпати»: Беник Ігор, Зорій Євген, Феліпович Роман, Бігун Віталій, Дуляба Ігор, Качур Василь, Бігун Роман, Ляхович Микола, Андрейко Ігор, Сальваровський Володимир (К), Жуковський Юрій
На заміну виходили: Тебешевський Ігор, Матіїв Ярослав, Корнелюк Тарас, Бойчук Омелян, Біда Михайло, Косар Михайло, Цюпер Руслан, Мельник Роман, Романів Олег
Голи: Редушко Анатолій (4, 53) , Русановський Роман (35) – Біда Михайло (57, 59)
Попередження: Романчук Андрій (14)
 

З перших хвилин «Карпати» виглядали якось розгублено, до того ж, грубої помилки припустився їх воротар, що дозволило Анатолію Редушку швидко відкрити рахунок. Перед самим свистком на перерву Роман Русановський красивим ударом з лінії штрафного майданчика подвоїв перевагу. А третій гол «Прикарпаття», забитий вже на старті другого тайму, здавалось, розставив всі крапки над “і”.
Та ветерани з Брошнів-Осади не впали духом, протягом двох хвилин спромоглися до мінімуму скоротити розрив у рахунку, і інтрига з’явилась знову. В заключні чверть години гості буквально “сиділи” на воротах прикарпатців, проте останні вистояли і завоювали звання чемпіонів області.

 

 

На фото: команди ветеранів «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) (вгорі) і «Карпати» (Брошнів-Осада) після фінального матчу.

 

Для калуських шанувальників футболу зі стажем повідомимо, що ветерани ФК «Калуш» наступної суботи розпочнуть змагання в чемпіонаті області (після 45-ти) серед гравців 1970 р. н. і старших.

Заявка ФК «Калуш-ветерани»:

Боднар Віктор Ярославович (1962)
Витак Мирослав Миколайович (1970)
Голубчак Ярослав Дмитрович (1961)
Гузоватий Іван Ярославович (1970)
Добняк Валерій Дмитрович (1956)
Драган Роман Остапович (1966)
Корвацький Володимир Володимирович (1968)
Король Олег Михайлович (1969)
Кос Михайло Михайлович (1969)
Лесів Петро Олексійович (1970)
Липай Ярослав Васильович (1967)
Луцький Василь Михайлович (1959)
Маляр Юрій Імрейович (1965)
Мандрик Володимир Станіславович (1957)
Мартиненко Сергій Борисович (1970)
Мельник Зіновій Романович (1968)
Романчук Андрій Миколайович (1961)
Рига Олег Петрович (1966)
Федун Микола Васильович (1965)
Червоний Борис Михайлович (1970)
Чернишов Сергій Володимирович (1963)
Яремків Богдан Васильович (1969)
Ясінський Віктор Йосипович (1962)
Яросевич Любомир Миколайович (1960)
Яців Тарас Іванович (1967)

 

 
Фото з матчу: Володимир Омом

 

Ветерани «Прикарпаття» – чемпіони області

Минулої п’ятниці фінішував чемпіонат Івано-Франківської області серед ветеранів (вік учасників – 40 років і старші). В цьому році турнір отримав своєрідне нове дихання, адже вперше в змаганнях, які у попередні роки проводились нерегулярно й зі значними перервами, взяли участь одразу одинадцять (!) команд.

Залишити відповідь