Чемпіонат області серед ветеранів

Два наступних матчі стануть вирішальними

У грі четвертого туру чемпіонату області серед ветеранів, яка була зіграна минулої суботи в групі “А”, ФК «Калуш» з рахунком 9:1 розгромив збірну Калуського району. Приблизно рівна боротьба тривала лише в першому таймі, та після відпочинку оборона «Лімниці» зупинилась, пропустивши одразу шість сухих м’ячів.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Лімниця» (Калуський р-н) – 9:1 (3:1)
1 серпня 2015 року – м. Калуш, стадіон «Хімік», +22°С, 100 глядачів
Арбітр: Садловський Михайло (Тисменицький р-н), асистенти: Будункевич Мар’ян і Острижнюк Мирослав (обидва – м. Івано-Франківськ)
ФК «Калуш»: Василишин Ігор, Боднар Віктор, Іванів Святослав, Рига Олег, Панчишин Богдан, Олійник Петро, Яців Тарас, Яросевич Любомир, Червоний Василь, Лесів Петро (К), Яросевич Василь
На заміну виходили: Чернишов Сергій, Мельник Зіновій, Корвацький Володимир, Липай Ярослав, Грицюк Олег, Яремків Богдан, Мартиненко Сергій
Голи: Лесів Петро (12, 45), Яросевич Василь (16, 42, 50, 69), Грицюк Олег (28), Червоний Василь (63, 67) – Луцький Зіновій (36)

0

Брошнівські «Карпати» завдяки голу Миколи Ляховича мінімально перемогли в Долині (1:0) і отримали хороші шанси на прямий вихід з групи до стадії 1/2 фіналу. Тепер калушанам необхідно не тільки здолати наступної суботи дома «Нафтовик», але й обов’язково не програти у Брошнів-Осаді в останньому турі.