Чемпіонат області серед ветеранів

Ветерани ФК «Калуш» вийшли на перше місце в групі “А”

У першому для себе домашньому матчі чемпіонату області серед ветеранів ФК «Калуш» зумів перемогти «Карпати» з Брошнів-Осади (3:1), і завдяки кращій різниці забитих і пропущених м’ячів піднявся на верхню сходинку в групі “А”.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 3:1 (3:0)
25 липня 2015 року – м. Калуш, стадіон «Хімік», +36°С, 150 глядачів
Арбітр: Дмитрук Мирослав. Асистенти арбітра: Липецький Петро і Острижнюк Мирослав (всі – м. Івано-Франківськ)
ФК «Калуш»: Гузоватий Іван, Боднар Віктор, Марич Петро, Іванів Святослав, Рига Олег, Яців Тарас, Яросевич Любомир, Червоний Борис, Червоний Василь, Лесів Петро (К), Яросевич Василь
На заміну виходили: Чернишов Сергій, Панчишин Богдан, Голубчак Ярослав, Мельник Зіновій, Король Олег, Корвацький Володимир, Липай Ярослав, Грицюк Олег, Мороз Петро
«Карпати»: Беник Анатолій, Косар Михайло, Зорій Євген, Біда Михайло, Бігун Віталій, Корнелюк Тарас, Бігун Роман, Феліпович Роман, Качур Василь, Ляхович Микола, Сальваровський Володимир (К)
На заміну виходили: Гродзіцький Микола, Дуляба Ігор, Костишин Володимир, Романів Олег, Бойчук Омелян, Божовський Роман, Андрейко Ігор, Жуковський Юрій, Цюпер Руслан
Голи: Яросевич Василь (14, з пенальті, 22), Мельник Зіновій (23) – Качур Василь (58)
Попередження: Іванів Святослав (67) – Качур Василь (41)

В стартові 35 хвилин (саме стільки триває один тайм у змаганнях ветеранів) гості аж занадто багато напомилялись в захисті, що дозволило ФК «Калуш» швидко провести три м’ячі у ворота суперника. Калуські вболівальники, які незважаючи на надзвичайно спекотну погоду все-таки прийшли на трибуни стадіону «Хімік», вигладали задоволеними.

alt

Перебудувавши свої ряди, «Карпати» зуміли після перерви перехопити ініціативу. Проте однієї результативної атаки у виконанні Василя Качура для порятунку брошнівчанам виявилось замало.

В іншому поєдинку групи “А” «Нафтовик» прогнозовано переміг збірну Калуського району, хоча ще до середини другого тайму (матч відбувався в Студінці) в рахунку вела «Лімниця».