«Нафтовик» (Долина) – ФК «Калуш» (Калуш) – 1:0 (0:0)
Асистенти арбітра: Добрянський Ярослав і Барко Віталій (обидва – м. Калуш)
«Нафтовик»: Кравчук Віталій, Гошовський Роман, Івахнюк Василь, Гірник Василь, Гринечко Олег, Кнігніцький Іван, Коваль Степан, Штеньович Василь, Куленич Анатолій, Сидор Вячеслав, Гірник Віктор
На заміну виходили: Тишківський Володимир, Бугаєв Ігор, Гірник Василь, Кос Василь, Кос Михайло, Юзефович Віталій
ФК «Калуш»: Гузоватий Іван, Яців Тарас, Боднар Віктор, Марич Петро, Іванів Святослав, Голубчак Ярослав, Мельник Зіновій, Червоний Борис, Червоний Василь, Лесів Петро (К), Яросевич Василь
На заміну виходили: Яремків Богдан, Чернишов Сергій, Король Олег, Корвацький Володимир, Липай Ярослав, Грицюк Олег, Яросевич Любомир
Гол: Сидор Вячеслав (65)
Попередження: Штеньович Василь (48)
Матч відбувався за спекотної погоди і пройшов у рівній боротьбі. В першому таймі калуські ветерани мали декілька непоганих моментів, проте не реалізували їх. Натомість після перерви свіжішими виглядали господарі поля, які забили переможний м’яч зі стандарту за п’ять хвилин до фінального свистка завдяки вдалій грі на другому поверсі Вячеслава Сидора.

alt

Інший матч групи “А” «Карпати» – «Лімниця» завершився з рахунком 5:1 . За брошнівчан забивали Володимир Сальваровський (2), Руслан Цюпер, Роман Бігун і Ярослав Матіїв, а в команді Калуського району голом престижу відзначився Валентин Полійовський.

Суперником калушан у наступному турі буде команда ветеранів з Брошнів-Осади. Гра відбудеться в суботу 25 липня на стадіоні «Хімік», початок – о 17.00.

Брошнівські «Карпати» – одноосібні лідери групи “А”

Минулої суботи ФК «Калуш» з мінімальним рахунком поступився в Долині місцевому «Нафтовику». Після другого туру на перше місце в групі «А» вийшли «Карпати» з Брошнів-Осади, які на власному полі обіграли «Лімницю» і мають в своєму активі вже дві перемоги.