Чемпіонат області серед ветеранів

Збірна команда міста Калуша – у фіналі

31 березня і 14 квітня відбулись матчі обласних змагань з міні-футболу серед ветеранських команд 1978 року народження і старших. Збірна команда міста Калуша успішно виступила в групі “А”, пробившись до фінального квартету.

Вже в стартовій грі групового етапу калушани зустрілись із минулорічним переможцем цих змагань – збірною командою м. Івано-Франківська. Поступаючись по ходу усієї гри, ветерани Калуша все ж таки зуміли на останній хвилині зрівняти рахунок – 1:1 (рятівний для калушан гол забив Роман Русановський).

Наступні свої матчі збірна команда м. Калуша зіграла з такими результатами:
Калуш – Долинський район – 4:2
Богородчанський район – Калуш – 2:2
Тисменицький район – Калуш – 1:8

Доля другої путівки від групи “А” вирішувалась у матчі збірних команд Богородчанського району та Івано-Франківська. Перша п’ятнадцятихвилинка була за представниками обласного центру – 1:4, та по перерві богородчанці суттєво підвищили оберти і буквально видерли перемогу – 5:4.

В підсумку збірна ветеранів м. Івано-Франківська завершила свої виступи, а суперниками калушан і богородчанців у фінальній частині змагань будуть команди П’ядицької ОТГ та Надвірнянського району, які посіли перші два місця в групі “Б”.