Чемпіонат області серед ветеранів-2021

Третя перемога калуських ветеранів

В черговому турі чемпіонату Івано-Франківської області серед ветеранів (40+) ФК «Калуш» на центральному полі міського стадіону «Хімік» приймав принципових суперників з МФК «Богородчани».

Перша половина матчу проходила за незначної територіальної та ігрової переваги гостей, які в одному з моментів мали чудову нагоду, щоб відзначитись, та від неминучого голу калушан врятувала хрестовина воріт. Господарі ж в основному покладались на контратаки і така тактика врешті решт принесла їм успіх: на 10-й хвилині другої тридцятип’ятихвилинки Петро Лесів фірмовим ударом закинув м’яча за комірець височенному Мафтію Кудлі.

Та навіть швидка відповідь гостей – вже через дві хвилини на добиванні успішно зіграв Володимир Крижанівський – не завадила ветеранам ФК «Калуш» здобути чергову свою перемогу. Пройшов ще один разючий випад від калушан і Микола Кобута майстерно розібрався із захисником і голкіпером богородчанців.

ФК «Калуш» (Калуш) – МФК «Богородчани» (Богородчани) – 2:1 (0:0)

4-й тур чемпіонату Івано-Франківської області серед ветеранів (40+)

31 липня 2021 – 18.00, м. Калуш, стадіон «Хімік»

Арбітр: Рибчак Михайло (с.м.т. Рожнятів)

Асистенти: Юрчишин Василь (м. Калуш) і Коневич Володимир (м. Долина)

ФК «Калуш»: Бєлов Олександр – Мандрик Володимир, Іванів Святослав, Магас Володимир, Кос Михайло, Ляхович Микола, Русановський Роман, Кобута Микола, Феліпович Роман, Побережник Володимир, Кобута Роман – Сондей Василь, Панчишин Богдан, Свирид Володимир, Лесів Петро (К), Грицюк Олег, Яремків Богдан, Рига Олег, Андрусів Іван, Липай Ярослав

МФК «Богородчани»: Кудла Мафтій – Вітовський Микола, Дем’яник Олег, Сенич Михайло, Дорош Орест, Вікарюк Олег, Микуляк Олександр (К), Крижанівський Володимир, Мазурик Василь, Гаргат Андрій, Палюга Іван – Павлюк Іван, Химинець Іван

Голи: Лесів Петро (44), Кобута Микола (63) – Крижанівський Володимир (46)

Цілу зливу забитих м’ячів побачили у с. Майдан глядачі матчу «Опілля» – ФК «Долина». Тут більше таланило господарям, які перемогли долинян з хокейним рахунком 8:4!

2 0 0 2 5-11 0

Наступної суботи калушани поїдуть в гості до ФК «Долина», а в Рогатині зустрінуться «Опілля» та «Легіон», початок матчів – о 18.00.

Світлини до статті: зі сторінки Василя Федоріва (facebook.com/fedoriv.v)