Чемпіонат області серед ветеранів-2017

До четвірки кращих не потрапили

Збірна команда міста Калуша в чемпіонаті серед гравців 1977 року народження і старших не потрапила до четвірки кращих команд області. Калушани за сумою двох зустрічей лише за додатковими показниками поступились збірній Рожнятівського району і зупинились на стадії 1/4 фіналу.

В першому матчі на полі суперника, який протікав у рівній боротьбі, калуські ветерани зазнали мінімальної поразки – 0:1. Переможний м’яч господарі забили наприкінці першого тайму, до того ж, на останніх хвилинах гри калушани не забили 11-метровий штрафний удар. Матч-відповідь на стадіоні тренувальної бази у с. Вістова спочатку складався добре для нашої збірної. Ветерани міста Калуша домінували на полі і вели у рахунку 2:0, проте рожнятівці змогли реалізувати свій момент після розіграшу кутового, і завдяки м’ячу, забитому на виїзді, пройшли до наступного раунду змагань.

Тим часом в суботу 26 серпня вже був зіграний перший матч 1/2 фіналу, в якому збірна Івано-Франківська з рахунком 3:0 перемогла збірну Коломийського району. Інший півфінал, в якому зіграють ветерани Рожнятівського і Богородчанського районів, відбудеться цієї середи в Брошнів-Осаді. Початок: о 18.00.