Чемпіонат області-2016/2017

Тур приємних несподіванок

Сьогоднішній тур чемпіонату області приніс для ФК «Калуш» одразу кілька приємних несподіванок. Головна з них трапилась в Коломиї, де місцеві «Карпати», ведучи в рахунку 2:0, примудрились на останніх хвилинах втратити перемогу і залишились на другій сходинці турнірної таблиці.

«Тепловик-ДЮСШ №3» (Івано-Франківськ) – «Колос Городенківщини» (Городенка) – 2:2
«Карпати» (Болехів) – ФК «Турка» (Турка) – 0:0
«Бескид» (Надвірна) – «Придністров`я» (Тлумач) – 2:1
«Гал-Вапно» (Галич) – ФК «Битків» Битків) – 1:1
«Карпати» (Коломия) – «Нафтовик» (Долина) – 2:2
«Вихор» (Ямниця) – «Карпати» (Брошнів-Осада) – 1:2

До 81-ї хвилини господарі впевнено лідирували після голів у виконанні Романа Москалика і Романа Шифира, але миттєва втрата концентрації коштувала «Карпатам» двох загублених очок – за «Нафтовик» відзначились Іван Пастух та Іван Паньків. Цікаво, що ці два забиті м’ячі стали першими для Долини в поточному чемпіонаті.

Найближчі переслідувачі калушан також зуміли набрати лише по одному очку: «Гал-Вапно» в Галичі не зміг впоратись з ФК «Битків» – 1:1, а очна зустріч «Тепловика-ДЮСШ №3» і «Колоса Городенківщини» завершилась бойовою нічиєю 2:2. В останню мить вирвали перемогу в Ямниці над «Вихором» брошнівські «Карпати» – лише на четвертій доданій до основного часу хвилині переможний м’яч забив сімнадцятирічний нападник гостей Андрій Сировецький.