Чемпіонат області серед ветеранів-2016

В другому матчі 1/2 фіналу, що проходив на полі стадіону «Колос» в Голині, зустрілись команди Калуського і Богородчанського районів. Нічийний рахунок тримався майже до кінця зустрічі. Та на останніх хвилинах прикрої помилки припустився голкіпер богородчанців, вибивши м’яча на Василя Качура, а той відправив його у ворота. Остаточно добив деморалізованих гостей Роман Феліпович, який забив другий гол.
Отже районні калуські ветерани перемогли з рахунком 2:0 і отримали чудові шанси пробитись до фіналу. Матчі-відповіді пройдуть у п’ятницю 16 вересня, а фінальний поєдинок, як і зустріч за 3-4 місця, заплановані на 24 вересня.

Відбулись перші півфінальні матчі

Відбулись перші півфінальні матчі чемпіонату області серед ветеранів (40 років і старші). Збірна команда міста Калуша приймала збірну Коломийського району. Результат цієї зустрічі визначився за десять хвилин до завершення першого тайму, коли калушани порушили правила у власному штрафному майданчику, і гравець гостей Валерій Гуцуляк з пенальті провів вирішальний м’яч 0:1.