Чемпіонат області серед ветеранів-2016

Після перерви калушани зуміли вирівняти гру і після голу, який провів Святослав Іванів, відновили інтригу. Але м’яч, забитий на останніх хвилинах колишнім гравцем ФК «Калуш» Василем Качуром, закріпив перевагу гостей.

0
Після другого туру в групі “Б” лідирують збірні Богородчанського і Долинського районів, а в групі “В” – Збірна Коломийського району. За Регламентом змагань до 1/2 фіналу виходять переможці груп і одна краща з трьох команд, які посядуть другі місця.

Календар наступних матчів першого етапу чемпіонату Івано-Франківської області з футболу серед ветеранів сезону 2016 року (гравці 1976 року і старші) в групі “А”:

Збірна Калуського району була сильнішою

Збірна ветеранів міста Калуша в другому турі Чемпіонату області (вік – 40 років і старші) поступилась Збірній Калуського району з рахунком 1:3. В першому таймі на полі стадіону «Хімік» домінували ветерани з району, які завантажили у сітку воріт Василя Кулинина два м’ячі.