«Кроно-Карпати» (Брошнів-Осада) – «Карпати» (Яремче) – 3:0 (0:0)
5 квітня 2014 року – 14.00 с. Вістова, Калуського р-ну, стадіон «Річище», +9°С, 100 глядачів
Арбітр матчу: Романюк Анастасія (м. Івано-Франківськ)
Асистенти арбітра: Семанюк Тарас і Синишин Юрій (обидва – м. Івано-Франківськ)
«Кроно-Карпати»: Атаманчук Любомир (К) (Димид Святослав, 72), Перепічка Олег, Громрляк Андрій (Волошинович Зіновій, 72), Ляхович Михайло (Барановський Олег, 65), Третяк Роман (Мельниченко Микола, 80), Покачайло Ромуальд, Януш Орест, Кушецький Ігор, Драган Андрій (Романишин Ростислав, 60), Яворський Георгій, Волошинович Ростислав (Качак Назар, 80)
«Карпати»: Вульчин Остап, Бойченюк Петро, Кащій Микола, Атаманюк Юрій (Дербах Василь, 46), Чопик Михайло (К), Шовгенюк Іван, Бойко Тарас, Ревуцький Микола, Комар Артур (Солоненко Андрій, 46), Барчук Роман, Пристай Віталій (Грицак Ігор, 80)
Голи: Кушецький Ігор (64), Вульчин Остап (автогол, 86), Качак Назар (89)
Попередження: Ляхович Михайло (54), Кушецький Ігор (88) – Барчук Роман (48), Дербах Василь (53), Солоненко Андрій (62), Пристай Віталій (65)

До 60-ї хвилини тривала приблизно рівна боротьба, проте в останній третині матчу клас гравців з Брошніва-Осади таки дався взнаки. Спочатку Ігор Кушецький під час виконання штрафного з другої спроби застукав зненацька Остапа Вульчина, а ще через двадцять хвилин голкіпер «Карпат» сам відзначився автоголом, руками переправивши м’яча у сітку воріт після виконання вільного удару. Третій гол провів Назар Качак, який покарав яремчанців за недбалість поблизу власних воріт.

ФК «Калуш» (Калуш) – ФК «Перегінське» (Перегінське) – 1:0 (1:0)
Арбітр матчу: Паньків Тарас (м. Долина)
ФК «Калуш»: Кузів Богдан, Олевич Ярослав, Король Андрій (К), Гудак Степан, Фітковський Тарас(Новицький Андрій, 48), Боднар Олег, Мельник Орест (Борщ Володимир, 50), Рибатчин Андрій, Коско Юрій (Стовбан Любомир, 62), Салаш Андрій (Кравців Микола, 46), Крикунов Володимир (Гнатківський Тарас, 76)
ФК «Перегінське»: Локатир Іван, Люклян Олег (К), Гребінський Ігор, Мельничук Тарас, Локатир Святослав (Оринчак Богдан, 50), Іванишин Юрій, Стоцький Роман, Локатир Олег, Курташ Роман, Ковальчук Тарас, Соломчак Ярослав (Ципердюк Іван, 33)
Гол: Крикунов Володимир (18)
Попередження: Cтоцький Роман (43), Люклян Олег (85)

ФК «Калуш» розпочав турнір матчем з дебютантом турніру ФК «Перегінске», і здобув перемогу. Гра розпочалась обміном небезпечними моментами: спочатку Салаш ледь не покарав голкіпера гостей, який занадто далеко вийшов з воріт, у відповідь – Тарас Ковальчук, пробиваючи зі зручної позиції, влучив просто в руки Кузіву. А на 18-й хвилині калушани повели в рахунку, коли Володимир Крикунов, отримавши передачу на хід від Андрія Салаша, втік на побачення з голкіпером і холоднокровно розстріляв Локатиря – 1:0.

alt

Далі поєдинок протікав з незначною перевагою гостей з Рожнятівщини, а ФК «Калуш» перейшов на гру другим номером, відповідаючи контратаками. В цілому наш захист непогано впорався зі своїми обов’язками, а в рамці воріт, як завжди надійно, відстояв Богдан Кузів. Шансів, щоб відігратись, у ФК «Перегінське» було всього два – в середині другої сорокап’ятихвилинки небезпечно над самою поперечкою пробив Олег Локатир, а хвилин за п’ять до фінального свистка Роман Курташ вийшов на самоті до воріт з центру поля, але потім зіграв якось невпевнено, і момент було втрачено.

Втретьому матчі стартового туру, який був зіграний на стадіоні «Енергетик» в Бурштині, команда «Галичина-Вапно» на правах господарів поля перемогла богородчанський «Газовик» – 2:1.

ФК «Калуш» стартував з перемоги

В цьому році передсезонний весняний обласний турнір зібрав найменшу за всю свою 21-річну історію кількість команд – 6, тому організаторам вперше довелось проводити ці змагання за одноколовою системою. В стартовому матчі «Кубка Підгір’я-2014» традиційно “молодіжний” склад яремчанських «Карпат», підсилений Миколою Ревуцьким і Романом Барчуком, з рахунком 0:3 поступився «Кроно-Карпатам».