ФК «Калуш»-юнаки – ФК «Юність» (Верхня) – 0:3 (0:0)
14.04.2013 – 13.00 м. Калуш. Стадіон ЗОШ №6, +10°С, 80 глядачів
Арбітр: Золотняк Петро (Калуш)
Склад юнаків ФК «Калуш»: Сидор Юрій (Галаса Валентин, 46), Лукасевич Олег, Федоришин Василь, Романів Артур, Коновіцький Олег, Бігун Олександр (Федорин Ростислав, 46), Заріцький Володимир(К), (Шимків Андрій, 70), Заліський Андрій, Басник Володимир, Куцела Олег, Тепчук Вадим (Оленюк Володимир, 75)

Суперник калушан в першій контрольній грі був фаворит районного чемпіонату-2013 ФК «Юність» з Верхні. Домінування гостей зі старту матчу було доволі відчутним, хоча перший тайм і завершився без забитих м’ячів. Після перерви, коли тренер калуських юнаків Сергій Бурковський вирішив перевірити в ділі ще кількох новачків, верхнянським футболістам вдалось тричі засмутити Валентина Галасу. Щоправда у гравців юнацького складу ФК «Калуш» теж було декілька хороших моментів для взяття воріт, які вони не реалізували.

ФК «Підгірки» (Калуш) – ФК «Калуш»-юнаки – 1:1 (1:1)
17.04.2013 – 18.00 Стадіон мікрорайону Підгірки, +17°С, 50 глядачів
Склад ФК «Калуш»-юнаки: Сидор Юрій (Галаса Валентин, 46), Лукасевич Олег, Федоришин Василь, Романів Артур, Коновіцький Олег, Бігун Олександр (Федорин Ростислав, 46), Заріцький Володимир(К), (Шимків Андрій, 70), Заліський Андрій, Басник Володимир, Куцела Олег, Тепчук Вадим (Оленюк Володимир, 75)

Загалом у першому таймі більше володіли м’ячем підгорецькі футболісти, які першими відзначились на 25-й хвилині. Проте калушани недовго відсиджувались в обороні і вже через десять хвилин зрівняли рахунок – гол забив Олег Куцела. В другому таймі гра вирівнялась і проходила на зустрічних курсах, причому юнаки ФК «Калуш» знову змарнували 3-4 стовідсоткові гольові моменти.

В заявковий список юнацької команди потрапили 27 гравців-вихованців тренерів Калуської ДЮСШ Маляра Ю. І. (1995 і 1998 р. н.), Коника Я. В. (1996 р. н.) і Васильківа І. М. (1997 р. н.):

Федорин Ростислав

Отже кістяк юнаків ФК «Калуш» склали гравці, які вже не перший рік виступають в юнацькому чемпіонаті області: Володимир Заріцький, Степан Гудак, Андрій Заліський, Олег Лукасевич, Василь Федоришин, Олег Коновіцький і Юрій Сидор. Немає в заявці Ігоря Маліборського, який в цьому сезоні виступає за «Газовик»-юнаки з Богородчан, проте слід відмітити повернення після деякої перерви до лав команди Олега Яковини і Вадима Тепчука, а також підсилення в особі Олега Куцели з Боднарова.

ФК «Калуш»-юнаки: останні приготування

Юнаки ФК «Калуш» теж завершили свій підготовчий період двома спарингами з представниками чемпіонату Калуського району – ФК «Юністю» (Верхня) і ФК Підгірки», в яких і відбувалось награвання основного складу команди.