Чемпіонат області серед ветеранів-2021

Ветерани ФК «Калуш» перемогли в першому турі

Ветерани ФК «Калуш» здобули перемогу на старті чемпіонату Івано-Франківської області серед гравців 1981 року народження і старших над дебютантом цих змагань «Опіллям». Попри рахунок гра виявилась не такою вже й простою для господарів, адже колектив з Рогатина показав себе організованим і непоступливим суперником і створив не одну нагоду для того, щоб кардинально змінити перебіг подій на футбольному полі.

ФК «Калуш» (Калуш) – «Опілля» (Рогатин) – 2:0 (1:0)

1-й тур чемпіонату Івано-Франківської області серед ветеранів (40+)

3 липня 2021 – 18.00, м. Калуш, стадіон «Хімік»

Арбітр: Садловський Михайло (Івано-Франківський р-н)

Асистенти: Добрянський Ярослав (м. Калуш) і Коневич Володимир (Калуський р-н)

ФК «Калуш»: Бєлов Олександр – Панчишин Богдан, Мандрик Володимир, Ляхович Микола, Кос Михайло, Русановський Роман, Хомин Юрій, Свирид Володимир, Лесів Петро (К), Шевчук Віталій, Іванів Святослав – Грицюк Олег, Яремків Богдан, Яремків Микола, Побережник Володимир, Рига Олег, Липай Ярослав

«Опілля»: Гиців Олег – Гринчишин Олег, Луцишин Тарас, Пунько Володимир, Цапар Олег, Гнип Роман, Соломка Ярослав, Олійник Ярослав (К), Федунишин Ігор, Федчишин Михайло – Лялька Олег, Дарміць Володимир, Головачук Ігор, Бучинський Андрій, Симчук Любомир, Білоган Ярослав, Хіцяк Володимир

Голи: Русановський Роман (21), Лесів Петро (68)

Перший тайм проходив під диктовку калушан, які повели після гарматного пострілу зі штрафного метрів з 35-ти у виконанні Романа Русановського. До того ж господарі не використали ще декілька зручних нагод щоб збільшити свою перевагу в рахунку.

Та одразу ж після відпочинку гості зуміли перехопити ініціативу і повели безперервний масований наступ на ворота калушан. Від пропущеного голу ветеранів ФК «Калуш» раз за разом рятували голкіпер, везіння або каркас власних воріт. А за три хвилини до фінального свистка (за Регламентом тривалість матчу складає 2 тайми по 35 хвилин) в одній з рідкісних контратак Петро Лесів майстерним ударом з-за меж штрафного майданчика вразив верхній кут воріт «Опілля».

Підсумковий результат – 2:0 на користь калушан, а в іншому матчі першого ігрового дня МФК «Богородчани» на стадіоні с. Підрір’я приймали ФК «Долина» і перемогли з рахунком 3:1.